KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12577405
nr 1257 7405
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad. Paris. Motivet: 24x19,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:57:20
700 kr
900 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell